Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6217
Stary 02.05.2009, 17:06
Dobra, dobra, tylko moi drodzy Wiślacy nie popełniajcie samobójstwa. Legia, grając kompletny piach zgarnęła 3 punkty dzięki jakiemuś Sierantowi w 94 minucie. Tak samo Arka może Fojutowi dziękować z 1 punkt. Bez Rzeźniczaka i z taką grą Legia się nie zamuruje bo wie, że ją Wisła wkręci w ziemię i zleje aż równo!



Odpowiedz cytując