Dubi napisał(a):

szlak człowieka moze trafić ... ale sami sobie jestesmy winni! powatrzam,sami sobie jestesmy winni.
Legia jedzie do nas po remis, zagra z kontry.chyba nikt temu nie zaprzeczy.
|
Niekoniecznie - jeśli Lech wygra z Ruchem jutro a za tydzień ze Śląskiem to remis Legii też nic nie da, będą musieli walczyc o wygraną bo inaczej łyknie ich Lech.
Ale mimo wszystko lepiej żeby Lech zgubił punkty jutro a My musimy liczyć tylko na siebie i grać o zwycięstwo. Szkoda tego remisu z Piastem....