Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
6215
02.05.2009, 17:04
jasnyGwint
napisał(a):
buahahaha, wszyscy potrafią wygrywać w doliczonym czasie tylko nie my.
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=515912
przypomnij sobie ten mecz, a potem mów, że wszycy potrafią, a my nie...
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW