Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6212
Stary 02.05.2009, 17:01
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
wiecie co...ja jestem załamany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sami jesteśmy sobie winni!!!!!!!!!!!!!Nie chce mówić ale mistrzostwo chyba papapa:(
A jak za tydzień wygramy z Legią, to co wtedy powiesz ?
Odpowiedz cytując