Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)
Offline
#
6212
02.05.2009, 17:01
DJ Hazel
napisał(a):
wiecie co...ja jestem załamany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sami jesteśmy sobie winni!!!!!!!!!!!!!Nie chce mówić ale mistrzostwo chyba papapa:(
A jak za tydzień wygramy z Legią, to co wtedy powiesz ?
Kyno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kyno
Znajdź inne posty napisane przez Kyno