Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6206
Stary 02.05.2009, 16:58
Wisła jest chyba przeklęta, zawsze wylosuje Barcelonę czy Real, nigdy nie strzeli w końcówce. Ja tego nie pojmuje.

EDIT: Ciekawe jeszcze czy Lechia dzisiaj przegra w ostatniej minucie?
Ostatnio edytowane przez wisl@k_TS : 02.05.2009 o godz. 17:01.
the end
Odpowiedz cytując