Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6198
Stary 02.05.2009, 16:56
John Terry lepiej by tego głową nie uderzył niż ten sierant cały;/................

nie ma co płakać.jakby był remis to tak bysmy musieli z nimi za tydzien wygrac. wiec w naszej sytuacji nic to nie zmienia.jutro jest wazniejszy mecz ...
Odpowiedz cytując