Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
6198
02.05.2009, 16:56
John Terry lepiej by tego głową nie uderzył niż ten sierant cały;/................
nie ma co płakać.jakby był remis to tak bysmy musieli z nimi za tydzien wygrac. wiec w naszej sytuacji nic to nie zmienia.jutro jest wazniejszy mecz ...
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906