Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Buczy
Banita
Od: 06.2008
Offline
#
6177
02.05.2009, 16:23
''′
Choto przy walce o piłce lekko odpycha Djenicia, sędzia daje mu żółtą kartkę. Na szczęście to dopiero 3 kartka naszego obrońcy...''
z relacjii live
Buczy
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Buczy