Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6171
Stary 02.05.2009, 16:13
Ja myśle, że wyjazd z ŁKS 'em nie bedzie taki trudny, ponieważ ŁKS w roli gospodarza jest najsłabszą drużyną w lidze, tak więc statystycznie nie powinnismy miec problemów. Odnośnie mecze to oglądam wyrównany mecz...
Odpowiedz cytując