|
Panowie nie ma co robić sobie i innym nadzieji.
Jak Legia nie wygra dzisiaj to będzie cud.
Mimo,iż Łkas bardzo dobrze gra, to Legia gra u siebie!!!
Gra lksu na legii i w amcie utwierdza mnie w przekonaniu ze wyjazde do łodzi będzie najcięższym z 4 pozostały meczy.
O tej kolejce trzeba zapomnieć i walczyć do końca w innych meczach!
|