Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6165
Stary 02.05.2009, 15:52
Panowie nie ma co robić sobie i innym nadzieji.

Jak Legia nie wygra dzisiaj to będzie cud.

Mimo,iż Łkas bardzo dobrze gra, to Legia gra u siebie!!!

Gra lksu na legii i w amcie utwierdza mnie w przekonaniu ze wyjazde do łodzi będzie najcięższym z 4 pozostały meczy.

O tej kolejce trzeba zapomnieć i walczyć do końca w innych meczach!
Odpowiedz cytując