Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
igor1906
Member
Od: 02.2009
Skąd: Libiaz / Ludwinów
Offline
#
544
02.05.2009, 14:10
taa relax i odpoczynek, jak ja dopiero teraz sie za nauke bede bral hehe
igor1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do igor1906
Znajdź inne posty napisane przez igor1906