|
Jak ustawić w 08 dzień fanów?
Bobic - dzięki. Wszędzie reklamowali to jako nowość w porównaniu do starszej wersji, a tu w trakcie całego sezonu zarząd nic nie zdziałał więc myślałem, że to ode mnie zależy.
Ostatnio edytowane przez zuraw9 : 02.05.2009 o godz. 14:26.
|