Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 02.05.2009, 12:39
Jak ustawić w 08 dzień fanów?

Bobic - dzięki. Wszędzie reklamowali to jako nowość w porównaniu do starszej wersji, a tu w trakcie całego sezonu zarząd nic nie zdziałał więc myślałem, że to ode mnie zależy.
Ostatnio edytowane przez zuraw9 : 02.05.2009 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując