Temat
:
Rzucanie palenia
Wyświetl pojedynczy post
don'Talar
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: U.G.N.Y.N.H
Offline
#
71
02.05.2009, 11:42
od wczoraj nie pale tak sobie powiedzialem ze nie bede palił no i prosze bardzo nie pale
don'Talar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do don'Talar
Znajdź inne posty napisane przez don'Talar