Może warto by zamknąć ten temat:
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5722
Jak będzie coś wiadomo, to będzie napisane. A teraz to trwa zabawa na całego, kto bardziej kumaty, dowcipny i odkrywczy ("wszyscy na wyjazd!!").
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r