Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#499
Stary 02.05.2009, 10:21
Dla mnie mecz rewelacja. Wole tak grajaca Wisle niż punktujaca w beznadziejnym stylu. Chlopaki graja swietnie i sa w niezlym gazie. Powinni wszystko wygrac do konca,bo maja ku temu mozliosci. To co zrobili wczoraj z Piastem w drugiej połowie to az same sie rece skladaly do oklasków. A że nie wpadło? No trudno ,to tylko piłka. Miejmy nadzieje ze bedziemy miec wiecej szczescia w nastenych meczach. Legia i Lech tez pogubia jeszcze punkty.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując