Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
1957
02.05.2009, 09:27
Kamil odbiera medal za zdobycie mistrzostwa:
http://www.youtube.com/watch?v=R885sCUFRQg
a tutaj można popatrzeć, jak cieszą się Cypryjczycy
http://www.youtube.com/watch?v=8raHI...eature=related
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro