|
Smektała jest chyba ciekawym graczem. Szybki, przebojowy. Wilczek Glik też do rozważenia. Myślę że jest ciekawych graczy za grosze paru na rynku, miejmy nadzieję że Bednarz dobrych wybierze.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 02.05.2009 o godz. 09:27.
|