Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
7621
02.05.2009, 06:24
A ja mam pytanko za godzinkę jedę do Kraka z rodzicami i bezsensu isc na sklepy i na pizze jak zawsze, stwierddzilismy że może by coś zwiedzić macie jakieś ciekawe pomysły odpada(Wawel,kopiec kościuszki,Kazimierz)
?
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906