Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6133
Stary 01.05.2009, 22:45
felipe napisał(a):Wyświetl post
No to liczę, ze "popisze się" Chinyama, reszta do zastąpienia...
Musicie liczyc na nasze "popisy" ? Przeciez w temacie o waszym dzisiejszym meczu juz dopisaliscie sobie 3 punkty w meczu z nami

"Czini" to nasz nr 1 ale Rybus mimo ze teraz dopiero odbudowuje forme to ma na Was jako taki patent

Rzezniczak jest nie do zastapienia z tych wymienionych...wiadomo kogo mamy na lawce


Ciekawe spotkanie sie szykuje ale... wszystkie druzyny z czolowki sa tak slabe ze zgubic punkty moga z kazdym.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując