felipe napisał(a):

|
No to liczę, ze "popisze się" Chinyama, reszta do zastąpienia...
|
Musicie liczyc na nasze "popisy" ? Przeciez w temacie o waszym dzisiejszym meczu juz dopisaliscie sobie 3 punkty w meczu z nami
"Czini" to nasz nr 1 ale Rybus mimo ze teraz dopiero odbudowuje forme to ma na Was jako taki patent
Rzezniczak jest nie do zastapienia z tych wymienionych...wiadomo kogo mamy na lawce
Ciekawe spotkanie sie szykuje ale... wszystkie druzyny z czolowki sa tak slabe ze zgubic punkty moga z kazdym.