Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
454
01.05.2009, 22:14
Jedynym pozytywem tego meczu jest to ze Maly nie zlapal kartki bo po tym meczu mozna jasno powiedziec ze bedize nam bardziej potrzebny niz Lobo ktory jest zdecydowanie za malo konstrunktywny
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885