Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6127
Stary 01.05.2009, 21:40
o własnie
Wygramy z Legia(co dla mnie nie jest oczywiste ale tu takie zalozenie daje)
Slask ogra Lecha
i mamy sytuacje praktycznie sprzed meczu z Piastem
Odpowiedz cytując