Chłopaki dali z siebie wszystko, co mogli dzisiaj dać!Troche pecha mieli przy bramce dla Piasta, troche pecha przy strzale Pepe.Wku*iony mogę być na efekt, ale nie na zaangażowanie.Co do Pepe-to będzie najlepszy polski napastnik w sezonie 2009/2010!.Jeszcze L i L nie wygrały-więc do jutra jesteśmy LIDEREM!

Amen