Kamil_mchw napisał(a):

Pawłowski gra na prawej pomocy więc nie zastąpiłby Zienia - to po pierwsze
a po drugie to widziałeś kiedyś gre Boguskiego i Nowaka? to całkowicie inni piłkarze... Nowak jest typowym lisem pola karnego (człowiek od strzelania bramek) a Boguś do dogrywania (jest podwieszonym napastnikiem) chociaż jak Brozio miał kontuzje to Boguski miał grać na szpicy, ale mimo to cofał się cał czas...
|
Nowak typowym lisem pola karnego?
To czemu grywa często na lewej pomocy. Czasem też na prawej?
A tak w ogóle to Ty widziałeś Nowaka w grze? Czy może tylko 1 mecz

Bez urazy ale Nowak gra na wielu pozycjach i dlatego Skorża by go chciał. Teraz kiedy nie ma Costliego a Ujek jest kontuzjowany to Nowak grywa jako typowy napastnik ale spokojnie może grać na pozycji Zieńczuka.