Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 01.05.2009, 16:47
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
Pawłowski gra na prawej pomocy więc nie zastąpiłby Zienia - to po pierwsze
a po drugie to widziałeś kiedyś gre Boguskiego i Nowaka? to całkowicie inni piłkarze... Nowak jest typowym lisem pola karnego (człowiek od strzelania bramek) a Boguś do dogrywania (jest podwieszonym napastnikiem) chociaż jak Brozio miał kontuzje to Boguski miał grać na szpicy, ale mimo to cofał się cał czas...
Nowak typowym lisem pola karnego?

To czemu grywa często na lewej pomocy. Czasem też na prawej?
A tak w ogóle to Ty widziałeś Nowaka w grze? Czy może tylko 1 mecz Bez urazy ale Nowak gra na wielu pozycjach i dlatego Skorża by go chciał. Teraz kiedy nie ma Costliego a Ujek jest kontuzjowany to Nowak grywa jako typowy napastnik ale spokojnie może grać na pozycji Zieńczuka.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując