|
Pawłowski gra na prawej pomocy więc nie zastąpiłby Zienia - to po pierwsze
a po drugie to widziałeś kiedyś gre Boguskiego i Nowaka? to całkowicie inni piłkarze... Nowak jest typowym lisem pola karnego (człowiek od strzelania bramek) a Boguś do dogrywania (jest podwieszonym napastnikiem) chociaż jak Brozio miał kontuzje to Boguski miał grać na szpicy, ale mimo to cofał się cał czas...
|