|
Mam taki problem :
Posiadam telewizje kablową, jakiś podstawowy pakiet - kilka kanałów. Wszystko elegancko ale dzisiaj w pewnym momencie "zaciął" się obraz na Tv4... Głos idzie normalnie, tylko na obrazie widnieje jakiś typek z Mango w jednej pozycji... Na innych kanałach wszystko pięknie ładnie.
Próbowałem już szukać na innych kanałach tego Tv4 ale to samo co wcześniej...
Co z tym zrobić ?
|