Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3400
Stary 01.05.2009, 10:37
Mareq napisał(a):Wyświetl post
dobre

Literówka o którą w takim nazwisku nie trudno . Ale powód do przyczepienia sie jest , więc jak tu nie skorzystać
Oj biedny Mareczek. Czepiają się go nawet o literówki.

A ja jestem ciekaw czy po wyprawie Wałęsy do Rzymu autorytety nie dojdą do wniosku że jednak był Bolkiem.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 01.05.2009 o godz. 10:42.