Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.05.2009, 09:30
rrafalek napisał(a):Wyświetl post
Witam Kolegów
Mieszkam w Gliwicach ,Pochodze z Olkusza od zawsze kibicuje Wisle Kraków, jestem z naszym kochanym klubem na dobre i na złe . Szkoda że Piast nie organizuje wejsciówek dla Gosci, ale wynika to z przebudowy stadionu "KURNIK ARENA" (tak zwia ten stadion w Gliwicach kibice Górnika których w Gliwicach jest 70 % .Piast jest druzyna nie lubiana w wielu dzielnicach Gliwic (tylko centrum kibicuje Piastowi) .
JA JESTEM CHYBA JEDYNYM WISLAKIEM W GLIWICACH i sie tego nie wstydze . Wszyscy moi znajomi kibicujacy Górnikowi,Ruchowi, i Piastowi o tym wiedza i nie mam z tym problemu .Jutro bede na stadionie Piasta kibicował(chyba jedyny) naszej kochanej Wiśle bo mam juz bilecik. Młyna nie zrobie sam ale szalik Wisly bede miał przy sobie. Mistrzostwo bedzie nasze.
POZDRAWIAM
Przepraszam bardzo a to czemu nie będziesz wspierał Wisły z tzw. tarasu widokowego gdzie podejrzewam będą Wislacy?
Odpowiedz cytując