Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2230
Stary 01.05.2009, 08:53
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
A co dla kibica klub zrobił do tej pory?
NIe mam wątpliwości, że nie pomoże w organizacji wyjazdów. Jak zwykle te sprawy zostaną w gestii SKWK. I tyle.
No choćby kiedyś przekazywał 1 zł na oprawy.
Zobaczymy jak się sprawa rozwiąże. Ciężko będzie grać naszym piłkarzom przy garstce kibiców...

cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Sorki Mistel jeśli poczułeś się urażony.
Spoko
Odpowiedz cytując