cassius31krakow napisał(a):

A co dla kibica klub zrobił do tej pory ?
NIe mam wątpliwości, że nie pomoże w organizacji wyjazdów. Jak zwykle te sprawy zostaną w gestii SKWK. I tyle.
|
No choćby kiedyś przekazywał 1 zł na oprawy.
Zobaczymy jak się sprawa rozwiąże. Ciężko będzie grać naszym piłkarzom przy garstce kibiców...
cassius31krakow napisał(a):

|
Sorki Mistel jeśli poczułeś się urażony.
|
Spoko