Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline
#
7590
01.05.2009, 08:48
Dafi_91
napisał(a):
Witam
Dzisiaj w Rmf Max przed 18 słyszalem piosenke ktorej czesc szla cos na wzor tego " Hi I can do it, i can do it..." niestety reszty nie pamietam a znajsc tej piosenki nie moge ani na youtube anie na wrzucie nigdzie po prostu pomoze ktos
z Gory dzieki
http://www.odsluchane.eu/news.php
banasik
napisał(a):
Czy są dziś otwarte punkty STS lub Profesional?
STS raczej tak, bo na ich stronie nie ma żadnych informacji jakoby miało być zamknięte.
Pozdro
Powód: Samo jeden klub!
Ostatnio edytowane przez Mistel : 01.05.2009 o godz. 08:52.
Mistel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistel
Znajdź inne posty napisane przez Mistel