Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7590
Stary 01.05.2009, 08:48
Dafi_91 napisał(a):Wyświetl post
Witam Dzisiaj w Rmf Max przed 18 słyszalem piosenke ktorej czesc szla cos na wzor tego " Hi I can do it, i can do it..." niestety reszty nie pamietam a znajsc tej piosenki nie moge ani na youtube anie na wrzucie nigdzie po prostu pomoze ktos z Gory dzieki
http://www.odsluchane.eu/news.php



banasik napisał(a):Wyświetl post
Czy są dziś otwarte punkty STS lub Profesional?
STS raczej tak, bo na ich stronie nie ma żadnych informacji jakoby miało być zamknięte.



Pozdro
Powód: Samo jeden klub!
Ostatnio edytowane przez Mistel : 01.05.2009 o godz. 08:52.
Odpowiedz cytując