Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 01.05.2009, 07:36
maksinho napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jak ustawić szarańczę w FM'ie
Prawdopodobnie się nie da. Sam próbowałem, ustawiając w opcjach 7 piłkarzy "pod polem karnym". Niestety nic takiego nie miało miejsce. Zawodnicy dalej przebywali w obrębie jedenastego metra. Może po prostu potrzebowali więcej czasu na przyswojenie nowej taktyki ?
Odpowiedz cytując