maksinho napisał(a):

Wie ktoś jak ustawić szarańczę w FM'ie
|
Prawdopodobnie się nie da. Sam próbowałem, ustawiając w opcjach 7 piłkarzy "pod polem karnym". Niestety nic takiego nie miało miejsce. Zawodnicy dalej przebywali w obrębie jedenastego metra. Może po prostu potrzebowali więcej czasu na przyswojenie nowej taktyki ?
