Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
1292
01.05.2009, 06:58
Bartuk1906
napisał(a):
no i jak Wam chłopaki gra idzie
Ja gram Motorem Lublin 2 sezon zaczynam
w tamtym byłem 4 i niewiele do awansu brakło w tym od razu wziąłem się na transfery i liczę na Awans
Może dodam za niedługo jakieś screny ze statystami to ocenicie
Moge podac kilka fajnych grajków do 2 polskiej ligi jakby ktoś chciał
Ps. Gram na łatce 9.02
No trudne zadanie sobie postawiłeś,bidna i słaba ekipa. Wrzucaj screeny z osiągnięć,szczególnie jak w Ekstraklasie będziesz,tam jest trudniej
slaskWKSslask
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do slaskWKSslask
Znajdź inne posty napisane przez slaskWKSslask