Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 01.05.2009, 06:58
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
no i jak Wam chłopaki gra idzie
Ja gram Motorem Lublin 2 sezon zaczynam w tamtym byłem 4 i niewiele do awansu brakło w tym od razu wziąłem się na transfery i liczę na Awans Może dodam za niedługo jakieś screny ze statystami to ocenicie
Moge podac kilka fajnych grajków do 2 polskiej ligi jakby ktoś chciał

Ps. Gram na łatce 9.02

No trudne zadanie sobie postawiłeś,bidna i słaba ekipa. Wrzucaj screeny z osiągnięć,szczególnie jak w Ekstraklasie będziesz,tam jest trudniej
Odpowiedz cytując