Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.04.2009, 23:31
Hahaha dobra
To jezeli chodzi o piasta to nadrabiali beda walką,na pewno zapowiada sie bardzo ciezki mecz..
Ale trzeba wygrac i innej opcji nie ma Mam nadzieje,ze szybk strzelimy gola i trochu sie to uspokoi.Jak dla mnie 3-1 dla nas
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując