Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1197
Stary 30.04.2009, 22:31
witam!! od dluzszego czasu bilety na wiselke z racje tego ze jestem z brzeska kupowal mi starszy Pan z krakowa wiec nie mialem problemow ale ostatnio wyjechal i niestety nie bede mogl skorzytsac z jego uslug przed meczem z L... i tutaj moje pytanko do Was,kogo mozecie polecic po Nicku ze moze zakupic kilka biletow na spektakl wiosny?zalezy mi na uczciwosc ze strony kupujacego z tad moje zapytaniei... z gory dziekuje za pomoc
Odpowiedz cytując