Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2228
Stary 30.04.2009, 22:30
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego według Ciebie to było głupie pytanie?
No dokładnie bo ja też nie rozumiem.


Jakbym ja był prezesem takiego klubu jak Wisła, i znalazłbym się w takiej samej sytuacji, to bym zrobił wszystko żeby kibicom zapewniać dojazd na mecz do Sosnowca (czy nie daj Boże Lubina). Fanatycy pojadą pociągiem - to oczywiste. Ale ile rodzin pojedzie samochodem? I ilu kibiców będzie na meczach (zwłaszcza tych mniej ciekawych) - 50? 100? Dlatego pytam. Ale w necie każdy cwany i cassius31krakow się popisał tym cwaniactwem internetowym
Odpowiedz cytując