Pablo84 napisał(a):

|
Dlaczego według Ciebie to było głupie pytanie?
|
No dokładnie bo ja też nie rozumiem.
Jakbym ja był prezesem takiego klubu jak Wisła, i znalazłbym się w takiej samej sytuacji, to bym zrobił wszystko żeby kibicom zapewniać dojazd na mecz do Sosnowca (czy nie daj Boże Lubina). Fanatycy pojadą pociągiem - to oczywiste. Ale ile rodzin pojedzie samochodem? I ilu kibiców będzie na meczach (zwłaszcza tych mniej ciekawych) - 50? 100? Dlatego pytam. Ale w necie każdy cwany i
cassius31krakow się popisał tym cwaniactwem internetowym
