Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 30.04.2009, 22:06
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
a mnie tam Ferdydurke się podobało fakt, że Witek ma nasrane we łbie, ale potrafił zaciekawić nie podobają mi się tylko wątki pedalskie
Tam żadne wątki nie są na miejscu

Ale trzeba przyznać, Gombrowicz dobrego dilera miał.

Odpowiedz cytując