Temat
:
Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-)
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
281
30.04.2009, 20:48
za taki brak szacunku do Benjamina dawać dożywotniego bana
Kobieta_Wislak
napisał(a):
Fajne fotki na naszej klasie - bezcenne ...
podest ...
(cały temat jest dobry
http://wislakrakow.com/forum/showthr...423#post717423
)
a temat rzeczywiście bardzo srogi
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k