Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 30.04.2009, 20:48
za taki brak szacunku do Benjamina dawać dożywotniego bana

Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
Fajne fotki na naszej klasie - bezcenne ...
podest ...

(cały temat jest dobry http://wislakrakow.com/forum/showthr...423#post717423)
a temat rzeczywiście bardzo srogi
Odpowiedz cytując