Ja się bije z myślami

- nie tak dawno dałem na Capitals...Rocco proponował under.Capitals przegrało(potem wygrali 3 mecze z rzedu) - under bardzo pewnie wszedł.Nie lubię grac na bramki ale...Jakimś tam wyjściem jest dać na 1 kuponie na Vancouver, na drugim under.
Na jutro męczy mnie jeszcze Hansa z K'Lautern - 2.35 na Hanse jest.
Co prawda goście ostatnio zaskoczyli mnie dosyć solidą grą ale i tak zremisowali z TSV tylko ze względu na błąd sędziego i wymęczyli 1-0 u siebie w ost. minucie z właściwie już 3 ligowym Wehen...A Hansa gra o życie
ps a co do Chicago - w ostatnim meczu wygrali 4-1 z Calgary, oddając przez cały mecz...16 celnych strzałów.Calgary 44.
