bula1010 napisał(a):

widzew-podbeskidzie 02
|
nie stawiałbym tego... tu może być niespodzianka - z jednej strony Podbeskidzie słabo radzi sobie na wyjazdach, z drugiej jednak Widzew gra bez m.in. Robaka i Ukaha. Brak Robaka może być kluczowy dla tego meczu, ponieważ jest on najlepszym strzelcem Widzewa, ale piłkarze grają pod niego, więc teoretycznie wystarczyłoby go wyłączyć z gry i łodzianie mieliby problem, a teraz trudniej odgadnąć ich taktykę.