Wyświetl pojedynczy post
Robal_90
Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Bielsko/ Więckowice k.Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2523
Stary 30.04.2009, 08:12
bula1010 napisał(a):Wyświetl post
widzew-podbeskidzie 02
nie stawiałbym tego... tu może być niespodzianka - z jednej strony Podbeskidzie słabo radzi sobie na wyjazdach, z drugiej jednak Widzew gra bez m.in. Robaka i Ukaha. Brak Robaka może być kluczowy dla tego meczu, ponieważ jest on najlepszym strzelcem Widzewa, ale piłkarze grają pod niego, więc teoretycznie wystarczyłoby go wyłączyć z gry i łodzianie mieliby problem, a teraz trudniej odgadnąć ich taktykę.
Odpowiedz cytując