flamengista napisał(a):

Aha, to był też mecz który zapadł w pamięci z uwagi na nieszczęsnego kibica Białej Gwiazdy, który pomylił sektory. No i na Kałuży wszedł na sektor gospodarzy w pełnym rynsztunku. Został odesłany jedynie w szaliku Wisły - wszystko transmitowała Telewizja Kraków...
|
To jest prehistoria i nie ten temat ale jak już zostało to poruszone - czy ktoś wie jak na prawde znalazł się tam 'nasz człowiek'.
Byłem na tym meczu, a opowieści zaraz po , różniły się.Słyszałem wersje że koleś poszedł po kiełbaski - mało prawdopodobna, ta opisana przez flamengiste - też ciężko w to wierzyć, szczególnie że Ci co byli, wiedzą że trudno było pomylić sektory - najbardziej realna to taka, też ją słyszałem niedługo po meczu, że chłopak Wiślak, poszedł z kumplem z cracovii na ich sektor i po golu nie wytrzymał presji

A jak było na prawdę?