Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2518
Stary 29.04.2009, 19:11
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Panowie jak w expekt.com zmieniec jezyk bo ostatnio jak wchodze na stronę to jest ona po angielsku ;-)
http://www.expekt.com/?lc=pol

a szkoda było 10zł na Ruch postawić, trudno

P.S. Dlaczego nie wpadła 2 bramka dla Man?:/
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 29.04.2009 o godz. 21:42.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując