|
Ja mam przeczucie, że będzie: Przedwiośnie, Ferdydurke bądź Inny Świat. Ewentualnie Granica.
Oczywiście na podstawowej.
Jakoś spokojnie na razie i nie sądzę, że będzie inaczej. Bardziej przed meczem się denerwuje i większe napięcie, że Nasza Wisła gra.
|