Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7539
Stary 29.04.2009, 18:34
Ala1955 napisał(a):Wyświetl post
Badania sa ważne chyba pół roku. Potem każde następne i kolejną "zdolność" wpisują Ci do tej samej książęczki
a nie czasem 3 lata? bo mam wyniki z zeszlego roku ale nie wpisane do ksiazeczki
to jak?



Odpowiedz cytując