Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 29.04.2009, 17:43
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj oglądając mecz Barcelony z Chelsea można było usłyszeć HSV w wykonaniu kibiców CHELSEA!

Zdziwiłem się trochę.
A nie przypadkiem kibiców Barcelony? Bo grając ostatnio w PESa przy dopingu Barcy słyszałem własnie HSV. Wiem, że to troszkę kiepski dowód A tak w ogóle w kwestii kibicowania to straszna lipa, oprawa faktycznie robiła wrażenie, ale doping, jak na tyle osób słabiutki.

Jeżeli chodzi o mecz, to Chelsea nie mogła grać otwartej piłki, bo przegrałaby ze 3:0 i jedynie tak mogła coś osiągnąć. Wiem, że nie wyglądało to zbyt efektownie, ale za to zdało egzamin i ja wiecej szans dawałbym angielskiemu zespołowi przed rewanżem.
Ostatnio edytowane przez gackos : 29.04.2009 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując