|
A nie wpadło Ci czasami do głowy dlaczego w takim razie tego fantastycznego, doswiadczonego i predysponowanego do gry na prawej obronie pilkarza nikt wczesniej nie chcial? Prawdopodobnie gral kiedys w pomocy, okazal sie za slaby to przesunieto go do obrony. Innego wytlumaczenia nie widze.
"Czuję się Wiślakiem i zawsze nim pozostanę" - Kuba Błaszczykowski
|