Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2241
Stary 29.04.2009, 17:27
Bardzo ciekawie zapowiadającym się piłkarzem jest Kamil Biliński, napastnik ze Śląska Wrocław, nie gra w podstawowym składzie, dopiero od niedawna wchodzi na ogony, ale już strzelił jedną bramkę w ekstraklasie. Jeśli chodzi o warunki fizyczne to nie jest z nim tak źle, 180cm/71kg. Jest dosyc szybki, ma niezłą technikę oraz strzał. Może dotychczasowy opis tego zawodnika nie przekonuje (jest takich sporo w naszej lidze), ale na wyobraźnię działają jego statystyki z Młodej Ekstraklasy gdzie w 24 meczach zdobył 20 bramek (4 z karnych). Wiadomo, że poziom tych rozgrywek nie jest powalający, ale często bardziej doświadczeni piłkarze w tych rozgrywkach nie błyszczą. Ponadto Biliński ma na koncie 1 gola w PE.

Wiadomo, że na świecie za talent uznaje się nastolatków grających już na wysokim poziomie, ale czasem trzeba zaryzykowac, póki można ściągnąc kogoś za mnejsze pieniądze. Jestem w 100% przekonany, że ten piłkarz pokazałby na chwilę obecną większe umiejętności niż nasz Beto.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując