taak... kupmy Nowaka, bo malo nam chorych lub chorowitych zawodnikow

z reszta Wisla nie jest w dobrych stosunkach z Belchatowem i to i tak sie nie uda... Co do naszych pilkarzy to... jak nie zatrzymaja Sobola to bedzie to duuuzo wiekszy kataklizm niz pozbicie sie Kosy. Zienczuk, odejdzie i nmysle, ze jakos bardzo na tym nie ucierpimy, zal tylko Baszcza, bo ma chlop serce do gry i jest dobrym duszkiem tego naszego cyrku..
