Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9695
Stary 29.04.2009, 16:41
taak... kupmy Nowaka, bo malo nam chorych lub chorowitych zawodnikow z reszta Wisla nie jest w dobrych stosunkach z Belchatowem i to i tak sie nie uda... Co do naszych pilkarzy to... jak nie zatrzymaja Sobola to bedzie to duuuzo wiekszy kataklizm niz pozbicie sie Kosy. Zienczuk, odejdzie i nmysle, ze jakos bardzo na tym nie ucierpimy, zal tylko Baszcza, bo ma chlop serce do gry i jest dobrym duszkiem tego naszego cyrku..
Groundhopper
Odpowiedz cytując