Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Damian_TS_NH
Member
Od: 12.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1632
29.04.2009, 15:39
Niedzielan trenuje od kwietnia. Tyle, że 2008 roku.
"
Czuję się Wiślakiem i zawsze nim pozostanę" - Kuba Błaszczykowski
Damian_TS_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian_TS_NH
Znajdź inne posty napisane przez Damian_TS_NH