Wyświetl pojedynczy post
Damian_TS_NH
Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1632
Stary 29.04.2009, 15:39
Niedzielan trenuje od kwietnia. Tyle, że 2008 roku.
"Czuję się Wiślakiem i zawsze nim pozostanę" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując