Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9688
Stary 29.04.2009, 15:35
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos wie kiedy darmozjadowi Dawidowskiemu konczy sie konratk?


Chyba w czerwcu.

Juz odliczam godziny kiedy sie go pozbędziemy.



Co do Nowaka to sam nie wiem.Jakos mnie nie przekonuje ,niby ma to "cos" co pozwala mu te bramki strzelac ,ale jakos nie mam do niego kompletnie zaufania ze u nas bedzie strzelał.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując