saklak1906 napisał(a):

|
Czy ktos wie kiedy darmozjadowi Dawidowskiemu konczy sie konratk?
|
Chyba w czerwcu.
Juz odliczam godziny kiedy sie go pozbędziemy.
Co do Nowaka to sam nie wiem.Jakos mnie nie przekonuje ,niby ma to "cos" co pozwala mu te bramki strzelac ,ale jakos nie mam do niego kompletnie zaufania ze u nas bedzie strzelał.