Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9668
Stary 29.04.2009, 11:40
Bla bla bla, jak zwykle, jestem w 100% pewny, że zdementują to, albo powiedzą, że chętnie go przyjma w swoje szeregi, jeśli nie będzie nic kosztował, a i jeszcze kontrakt motywacyjny.

Później Bednarz powie, że za wysokie wymagania miał. Powróci zapewne temat Hendersona, pojedzie z nami na testy, złapie kontuzje, albo powiedzą, że gra poniżej oczekiwań.

I tak to wygląda. Za dużo jarałem się przez ostatnie 3 lata transferami, i zawsze kicha...
Odpowiedz cytując