Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.04.2009, 09:34
jak na razie umierją na nią tylko Meksykanie bo naukowcy twierdzą że są to biedni ludzie ,żyjący w ubóstwie i dlatego ich układ odpornościowy jest słaby.My Polacy do krezusów finansowych raczej sie nie zaliczamy wiec myśle ze jest sie czego obawiac.
Odpowiedz cytując