Temat
:
Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
19
29.04.2009, 09:34
jak na razie umierją na nią tylko Meksykanie bo naukowcy twierdzą że są to biedni ludzie ,żyjący w ubóstwie i dlatego ich układ odpornościowy jest słaby.My Polacy do krezusów finansowych raczej sie nie zaliczamy wiec myśle ze jest sie czego obawiac.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA