Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline
#
88
29.04.2009, 09:32
derelor
napisał(a):
Witam Wiślaków
czytam tak co jakis czas wasze forum i jestem mile zaskoczony ze tak rozsądnie wypowiadacie się o meczu z nami
Legia i Lech sie spinały i niewiele brakowały zeby nie wywiozły kompletu punktów.
Co do naszego składu to najwiekszym osłabieniem jest brak Muszalika :/ nie mamy dla niego wartosciowego zmiennika. Co do Bojarskiego to Smektała już udowodnił ze jest w stanie go zastapic ( nasz jedyny zawodnik ktory strzelil wiecej niz 1 bramke;p - ale swoja droga w ktorej druzynie ligowej jest az 13 zawodnikow ktorzy zdobyli po 1 bramce
. Jeżeli Kowalski ma w kontrakcie zakaz gry przeciwko Wisle to tez bym sie nie martwil bo w koncu po kontuzji do gry wraca Pawel Gamla - jeden z naszych najlepszych zawodnikow. I trener albo wrzuci go za Muszalika ( niestety bedzie to oznaczac defensywne ustawienie bo Gamla jest stoperem/ defensywnym pomocnikiem ) a jeśli zagra za Kowalskeigo to w srodku pola bedzie ostra wyrwa :/
Legia zagrała z nami lepiej niż Lech bo przejeła totalnie gre w srodku pola , podejrzewam ze w piatek z Wisła bedzie podobnie, dlatego co najwzyej mozemy liczyc na jakis remis
Ja w kazdym razie zycze Wislakom jak najlepiej
ale nie obraze się jeśli potracicie punkty ( odbijecie sobie meczem z Legią
Co do kibicow to mozecie smiało wpadac
za płotem jest przygotowany "sektor" dla przyjezdnych - był tam Gornik , Lech i Legia . Widok fajny a dodatkowo macie tam grila postawionego
no i nie trzeba placic za bilet
pozdrowienia i zapraszam do Gliwic
takie wpisy to rozumiem
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 29.04.2009 o godz. 09:52.
zim zum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zim zum
Znajdź inne posty napisane przez zim zum